Kamień – Papier – Łucznica – …

Kamień – Papier – Łucznica – …

Jak czerpać, żeby się nie wyczerpać?

Zapraszamy na Wakacyjne Laboratorium Twórczości w Łucznicy koło Pilawy (Pilawa koło Warszawy) od 1 do 6 sierpnia 2022.

Tym razem spotkamy się w miejscu o bogatej historii. W ośrodku Akademia Łucznica mieszczącym się w pięknym dworku z poł. XIX wieku, w którym od lat 80-tych ubiegłego wieku doskonalono kadry kultury. Przygotowywano tu artystów, instruktorów, animatorów do pracy z materiałami tradycyjnie kojarzonymi z rękodziełem artystycznym, ale przede wszystkim, do odkrywania potencjałów twórczych w każdym człowieku. Od początku istniało tu przekonanie, że kreatywność nie jest wyłącznie domeną sztuki.  Kreatywność rozumiana jest tutaj jako „postawa gotowości do wprowadzania zmian i przełamywania stereotypów, także w obszarach pozaartystycznych”. (https://www.lucznica.org.pl/)

Continue reading →
Uwaga: zmiana zarządu!

Uwaga: zmiana zarządu!

W dniu 31.01.2022r., w trybie online, odbyło się Walne Zebranie Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności. Podczas spotkania został wybrany nowy zarząd naszej organizacji na kadencję w latach 2022-2026.
Prezes zarządu została Agnieszka Wojtas, jej zastępcą Beata Kunat.
Pozostali członkowie to Joanna Brzezińska pełniąca funkcję sekretarza, Ewa Bodnar – skarbnika i Monika Just.

Mamy nadzieję na dalszy rozwój PSK. Liczymy na współpracę i wsparcie wszystkich członków stowarzyszania.

Continue reading →

Jakie czasy, takie spotkania. Online z zarządem PSK :-)

Drodzy Członkowie i Sympatycy Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności!
Zarząd PSK serdecznie zaprasza na spotkanie online w dniu 19 lutego o godz. 19.00, aby porozmawiać o tym, co ważne dla naszej społeczności.
Ceniąc i uważając za wartość twórcze spotkania w realu, doszliśmy do wniosku, że czas ucieka, a my chcemy się zobaczyć. Jakie czasy – takie spotkania ????
Jeśli jesteś zainteresowana/y – wypełnij formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się, podając link do spotkania.
Zapraszamy. Tutaj link do formularza zgłoszeniowego:https://docs.google.com/forms/d/11gmgOuxikdbctiHWVVZcxHwy2fcJoldqc4CWZRm2LTI/edit?fbclid=IwAR1ipCrqokOuAllCd4J-TEKLjZttwPDlTetPqP9l9CkByZM_yLoByiTxb0c