Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności w latach … liczył 8 osób.

ZARZĄD PSK

Prezes Zarządu: mgr Anna Przybylska
Anna Przybylska, nauczyciel dyplomowany, instruktor zajęć plastycznych (dzieci, młodzież, dorośli), superwizor treningu twórczości. Prowadzi zajęcia na uczelniach. Maluje i publikuje.
anna.przybylska@p-s-k.pl

Wiceprezes: dr Witold Ligęza
Witold Ligęza, adiunkt w Katedrze Psychologii Uniwersytetu Pedagogicznego, dyrektor Grupy Edukacyjnej Ośrodka Twórczej Edukacji Kangur. Aktywny kibic piłki nożnej.
w.ligeza@kangur.edu.pl

Sekretarz Zarządu: mgr Monika Modrzejewska-Świgulska
Monika Modrzejewska-Świgulska. – Pedagog, członek stowarzyszeń PSK oraz „Terapia i Teatr”, doktorantka w Zakładzie Pedagogiki Twórczości U.Ł. ćwiczy hatah-jogę, lubi spacery, teatr i muzykę folkową
monika.modrzejewska@wp.pl

Skarbnik: mgr Jacek Goncerzewicz
Jacek Goncerzewicz, z wykształcenia i z zamiłowania elektronik oraz informatyk, członek Stowarzyszenia Inżynierów Polskich, Polskiej Izby Systemów Alarmowych i PSK.
jacek.goncerzewicz@p-s-k.pl

Członek Zarządu: prof. Krzysztof J. Szmidt
Krzysztof J. Szmidt – kierownik Zakładu Pedagogiki Twórczości w Katedrze Badań Edukacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego , profesor w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
kjsmidt@wp.pl

Członek Zarządu: mgr Dorota Kulesza
Dorota Kulesza – Polonista, edukator, pedagog twórczości, dyrektor Gimnazjum Niepublicznego im. ks. Jana Twardowskiego w Zabierzowie Bocheńskim, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty.
dorota.kulesza@p-s-k.pl

Członek Zarządu: mgr Lidia Długołęcka–Pinkwart
Lidia Długołęcka-Pinkwart jest wieloletnią nauczycielką muzyki i dyrektorem szkół artystycznych w Zakopanem i Popradzie. Tworzy i publikuje. Działa w organizacjach muzycznych.
rafa34@onet.eu

Członek Zarządu: prof. Janina Uszyńska–Jarmoc
Janina Uszyńska–Jarmoc pracuje w Zakładzie Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości.
janinus@interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.