Jacek Goncerzewicz

skarbnik, członek zarządu, przewodniczący komisji rewizyjnej PSK (od 2017)

z wykształcenia i z zamiłowania elektronik oraz informatyk, członek Stowarzyszenia Inżynierów Polskich, Polskiej Izby Systemów Alarmowych i PSK.

Urodzony w 1961 roku w Bydgoszczy, gdzie mieszka do dzisiaj. Z wykształcenia i z zamiłowania elektronik (ukierunkowany na nowoczesne systemy monitoringu i zabezpieczeń) oraz informatyk (z przewagą grafiki komputerowej). Członek Stowarzyszenia Inżynierów Polskich, Polskiej Izby Systemów Alarmowych i Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności. Stworzył firmę elektroniczną ”YOCA”, w której szefuje (ojciec-dyrektor), projektuje (śmiało i z rozmachem), negocjuje (z niezłym skutkiem) i wyżywa się twórczo. Dzięki temu funkcjonują wideomonitoringi miast, zabezpieczone są najbardziej strzeżone twierdze w naszym kraju, lotniska, stadiony, a bydgoskie szkoły wprowadzają e-dzienniki.

Poza pracą zajmuje się głównie pracą. Nienawidzi bezczynności i hip-hopu. Sympatycznie ożeniony i równie sympatycznie rozmnożony. Czasami traci głowę i zaspakaja wszystkie kaprysy najbliższych. Przyjaciół chętnie obdarowuje dobrym humorem i dowcipem.

Interesuje się fotografią (uzyskał nawet dyplom mistrza fotografii oraz operatora kamer TVP), turystyką z nastawieniem na odkrywanie i podziwianie pięknych okolic i okoliczności oraz zgłębianie ich tajników kulinarnych, a także sportem czynnie lecz nie wyczynowo i muzyką żywą i odtwarzaną. Od niedawna jego zainteresowania skupiły się na tworzeniu grafiki komputerowej 2D i 3D. Zleceniodawcą nielicznych prace wykonanych w ww. technikach graficznych, jest jego żona i mają one ścisły związek z jego najkosztowniejszym „hobby” tzn. z żoną-nauczycielem nauczania początkowego i jej „szkolnymi dziećmi”. 

Kontakt: jacek@yoca.pl